2019-2020 Lig katılım ve Lisans Formları Yayınlandı
 
   Ziyaretçi İstatistikleri
Bugün : 434
Toplam : 2187691
Çevrim İçi : 5
 
40.Hafta Bülteni

 

SIRA 40.HAFTA 1.TAKIM 2.TAKIM TARİH SAAT İLÇE SAHA S.KOMİSERİ
59 U12-3.'LÜK M.GERMEN MANİSA BBSK 14.06.2019 18:00 MERKEZ Akhisar ilçe  
60 U12-FİNAL AKHİSARSPOR SALİHLİSPOR 14.06.2019 19:00 MERKEZ Akhisar ilçe  
                 
41 U13-YEREL HOROZKÖY GENÇLİK ŞEHİTLER 15.06.2019 15:30 MERKEZ E.DİLEK  
43 U13-YEREL M.ESNAF MURAT GERMEN 15.06.2019 16:30 MERKEZ SEKİZEYLÜL saat,saha
44 U13-YEREL ALAYBEY İY. MANİSASPOR 15.06.2019 18:00 MERKEZ SEKİZEYLÜL saat,saha
76 U13-YEREL İSTASYON GENÇLİK TURGUTLUSPOR 15.06.2019 17:00 TURGUTLU IRLAMAZ  
78 U13-YEREL ÇATALKÖPRÜ T.EGELİ 15.06.2019 16:30 TURGUTLU ATATEPE saat,saha
79 U13-YEREL SELVİLİTEPE T.EGE GENÇLİK 15.06.2019 18:00 TURGUTLU ATATEPE saat,saha
104 U13-YEREL POYRAZDAMLARI SALİHLİSPOR 15.06.2019 14:00 SALİHLİ A.KARAYİĞİT  
105 U13-İPTAL SALİHLİ BLD KULA GENÇLİK 15.06.2019 16:00 SALİHLİ İ.D.ERDİNÇ  
106 U13-YEREL S.YILDIZGÜCÜ ALAŞEHİR BLD. 15.06.2019 15:30 SALİHLİ A.KARAYİĞİT  
107 U13-YEREL S.ÖZGENÇLERBİRLİĞİ SALİHLİ SANAYİ 15.06.2019 17:00 SALİHLİ A.KARAYİĞİT  
152 U13-YEREL A.YILDIRIM 301 KARAELMAS 15.06.2019 17:00 AKHİSAR KOVALIK  
153 U13-YEREL SOMA ZAFER S.SOTES 15.06.2019 15:30 SOMA LİNYİT  
154 U13-YEREL GÖRDES AKHİSARSPOR 15.06.2019 16:00 GÖRDES GÖRDES  
155 U13-YEREL GÖLMARMARA ACAR İDMAN 15.06.2019 16:00 GÖLMARMARA GÖLMARMARA  
156 U13-YEREL TURGUTALP SOMA SPOR 15.06.2019 17:00 SOMA LİNYİT  
                 
9 U11-YEREL MANİSASPOR M. GERMEN 16.06.2019 18:00 MERKEZ SEKİZEYLÜL-SPİL  
10 U11-YEREL MERKEZ EFENDİ MANİSA BBLD 16.06.2019 19:00 MERKEZ SEKİZEYLÜL-SPİL  
11 U11-YEREL ŞEHİTLER ALAYBEY İ.Y. 16.06.2019 18:00 MERKEZ SEKİZEYLÜLGEDİZ  
12 U11-YEREL YUNUSEMRE BLD AYYILDIZ 16.06.2019 19:00 MERKEZ SEKİZEYLÜLGEDİZ  
60 U11-YEREL ÇIKRIKÇI GENÇLİK T.EGE GENÇLİK 16.06.2019 16:00 TURGUTLU ATATEPE  
61 U11-YEREL ÇATALKÖPRÜ T.EGELİ 16.06.2019 17:00 TURGUTLU ATATEPE  
62 U11-YEREL SELVİLİTEPE TURGUTLUSPOR 16.06.2019 18:00 TURGUTLU ATATEPE  
96 U11-YEREL S.SANAYİ SALİHLİSPOR 16.06.2019 16:00 SALİHLİ İ.D.ERDİNÇ  
97 U11-YEREL S.ÖZGENÇLERBİRLİĞİ POYRAZDAMLARI 16.06.2019 17:00 SALİHLİ İ.D.ERDİNÇ  
98 U11-YEREL S.AYYILDIZ SALİHLİ BLD 16.06.2019 18:00 SALİHLİ İ.D.ERDİNÇ  
122 U11-YEREL MEDAR A.SANAYİ 16.06.2019 17:00 AKHİSAR KOVALIK  
123 U11-YEREL A.YILDIRIM GÖRDES BLD. 16.06.2019 18:00 AKHİSAR KOVALIK  
124 U11-YEREL SARUHANLI BLD AKHİSARSPOR 16.06.2019 19:00 AKHİSAR KOVALIK  
                 
13 U11-YEREL MANİSA BBLD M.GALATA 17.06.2019 18:00 MERKEZ SEKİZEYLÜL-SPİL  
14 U11-YEREL M. GERMEN ŞEHİTLER 17.06.2019 19:00 MERKEZ SEKİZEYLÜL-SPİL  
15 U11-YEREL AYYILDIZ MERKEZ EFENDİ 17.06.2019 18:00 MERKEZ SEKİZEYLÜL-GEDİZ  
16 U11-YEREL ALAYBEY İ.Y. YUNUSEMRE BLD 17.06.2019 19:00 MERKEZ SEKİZEYLÜL-GEDİZ  
43 U11-YEREL SOMASPOR 301 KARAELMAS 17.06.2019 17:00 SOMA LİNYİT  
44 U11-YEREL S.SOTES SOMA ZAFER 17.06.2019 18:00 SOMA LİNYİT  
45 U11-YEREL ACAR İDMAN TURGUTALP 17.06.2019 18:00 KIRKAĞAÇ KIRKAĞAÇ  
64 U11-YEREL T.EGELİ GENÇORDU 17.06.2019 18:00 TURGUTLU ATATEPE SAAT 
65 U11-YEREL T.EGE GENÇLİK SELVİLİTEPE 17.06.2019 17:00 TURGUTLU ATATEPE  
67 U11-YEREL TURGUTLUSPOR İSTASYONGENÇLİK 17.06.2019 19:00 TURGUTLU ATATEPE  
                 
48 U13-YEREL YUNUSEMRE BLD ALAYBEY İY. 18.06.2019 16:30 MERKEZ SEKİZEYLÜL SAHA -saat
50 U13-YEREL ŞEHİTLER M.ESNAF 18.06.2019 18:00 MERKEZ SEKİZEYLÜL SAHA-saat
81 U13-YEREL T.EGELİ SELVİLİTEPE 18.06.2019 16:30 TURGUTLU ATATEPE SAHA-saat
82 U13-İPTAL GENÇORDU ÇATALKÖPRÜ 18.06.2019 18:00 TURGUTLU ATATEPE SAHA -saat
83 U13-YEREL T.EGE GENÇLİK İSTASYON GENÇLİK 18.06.2019 17:00 TURGUTLU IRLAMAZ  
108 U13-YEREL SALİHLİSPOR SALİHLİ BLD 18.06.2019 15:30 SALİHLİ A.KARAYİĞİT  
109 U13-YEREL ALAŞEHİR BLD. S.ÖZGENÇLERBİRLİĞİ 18.06.2019 16:00 ALAŞEHİR KİLLİK SAHA
110 U13-İPTAL KULA GENÇLİK S.YILDIZGÜCÜ 18.06.2019 16:00 KULA KULA-SENTETİK  
111 U13-YEREL SALİHLİ SANAYİ POYRAZDAMLARI 18.06.2019 17:00 SALİHLİ A.KARAYİĞİT  
157 U13-YEREL SOMA SPOR SARUHANLI BLD 18.06.2019 14:00 SOMA LİNYİT  
158 U13-YEREL ACAR İDMAN TURGUTALP 18.06.2019 16:00 KIRKAĞAÇ KIRKAĞAÇ  
159 U13-YEREL AKHİSARSPOR GÖLMARMARA 18.06.2019 17:00 AKHİSAR KOVALIK  
160 U13-YEREL S.SOTES GÖRDES 18.06.2019 15:30 SOMA LİNYİT  
161 U13-YEREL 301 KARAELMAS SOMA ZAFER 18.06.2019 17:00 SOMA LİNYİT  
                 
17 U11-YEREL ŞEHİTLER MANİSASPOR 19.06.2019 18:00 MERKEZ SEKİZEYLÜL-SPİL  
18 U11-YEREL M.GALATA AYYILDIZ 19.06.2019 19:00 MERKEZ SEKİZEYLÜL-SPİL  
19 U11-YEREL YUNUSEMRE BLD M. GERMEN 19.06.2019 18:00 MERKEZ SEKİZEYLÜL-GEDİZ  
20 U11-YEREL MERKEZ EFENDİ ALAYBEY İ.Y. 19.06.2019 19:00 MERKEZ SEKİZEYLÜL-GEDİZ  
68 U11-YEREL SELVİLİTEPE ÇIKRIKÇI GENÇLİK 19.06.2019 17:00 TURGUTLU ATATEPE  
70 U11-YEREL İSTASYONGENÇLİK T.EGE GENÇLİK 19.06.2019 18:00 TURGUTLU ATATEPE  
71 U11-YEREL ÇATALKÖPRÜ TURGUTLUSPOR 19.06.2019 19:00 TURGUTLU ATATEPE  
100 U11-YEREL SALİHLİ BLD KULA GENÇLİK 19.06.2019 19:00 SALİHLİ İ.D.ERDİNÇ  
101 U11-YEREL POYRAZDAMLARI S.AYYILDIZ 19.06.2019 18:00 SALİHLİ İ.D.ERDİNÇ  
102 U11-YEREL SALİHLİSPOR S.ÖZGENÇLERBİRLİĞİ 19.06.2019 17:00 SALİHLİ İ.D.ERDİNÇ  
125 U11-YEREL GÖLMARMARA A.YILDIRIM 19.06.2019 17:00 AKHİSAR KOVALIK  
126 U11-YEREL AKHİSARSPOR MEDAR 19.06.2019 18:00 AKHİSAR KOVALIK  
127 U11-YEREL GÖRDES BLD. SARUHANLI BLD 19.06.2019 19:00 AKHİSAR KOVALIK  
                 
51 U13-YEREL M.ESNAF HOROZKÖY GENÇLİK 20.06.2019 16:30 MERKEZ SEKİZEYLÜL saat,saha
53 U13-YEREL ALAYBEY İY. MURAT GERMEN 20.06.2019 18:00 MERKEZ SEKİZEYLÜL saat,saha
162 U13-YEREL SOMA ZAFER A.YILDIRIM 20.06.2019 15:30 SOMA LİNYİT  
163 U13-YEREL GÖRDES 301 KARAELMAS 20.06.2019 16:00 GÖRDES GÖRDES  
164 U13-İPTAL GÖLMARMARA S.SOTES 20.06.2019 16:00 GÖLMARMARA GÖLMARMARA  
165 U13-YEREL TURGUTALP AKHİSARSPOR 20.06.2019 17:00 SOMA LİNYİT  
166 U13-YEREL SARUHANLI BLD ACAR İDMAN 20.06.2019 16:00 SARUHANLI SARUHANLI  
                 
21 U11-YEREL AYYILDIZ MANİSA BBLD 21.06.2019 18:00 MERKEZ SEKİZEYLÜL-SPİL  
22 U11-YEREL MANİSASPOR YUNUSEMRE BLD 21.06.2019 19:00 MERKEZ SEKİZEYLÜL-SPİL  
23 U11-YEREL ALAYBEY İ.Y. M.GALATA 21.06.2019 18:00 MERKEZ SEKİZEYLÜL-GEDİZ  
24 U11-YEREL M. GERMEN MERKEZ EFENDİ 21.06.2019 19:00 MERKEZ SEKİZEYLÜL-GEDİZ  
46 U11-YEREL SOMA ZAFER SOMASPOR 21.06.2019 16:00 SOMA LİNYİT  
47 U11-YEREL TURGUTALP 301 KARAELMAS 21.06.2019 17:00 SOMA LİNYİT  
48 U11-YEREL S.SOTES ACAR İDMAN 21.06.2019 18:00 SOMA LİNYİT  
73 U11-YEREL ÇIKRIKÇI GENÇLİK İSTASYONGENÇLİK 21.06.2019 17:00 TURGUTLU ATATEPE  
74 U11-YEREL TURGUTLUSPOR GENÇORDU 21.06.2019 18:00 TURGUTLU ATATEPE  
75 U11-YEREL T.EGE GENÇLİK ÇATALKÖPRÜ 21.06.2019 19:00 TURGUTLU ATATEPE  
                 
    Ş.SEKİZ EYLÜL U13'TEN ÇEKİLDİ     ALAŞEHİR BLD U11'DEN ÇEKİLDİ  
    M.GENÇLERBİRLİĞİ U13'TEN ÇEKİLDİ     KASABASPOR U11'DEN ÇEKİLDİ  

© 2008 Manisa Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu. Tüm Hakları Saklıdır.