2019-2020 İkinci Amatör Küme Takımlarına DUYURU
 
   Ziyaretçi İstatistikleri
Bugün : 95
Toplam : 2386867
Çevrim İçi : 2
 
23.Hafta Bülteni (Yayın Tarihi:15.01.2020)

MN 23.HAFTA 1.TAKIM 2.TAKIM TARİH SAAT İLÇE SAHA
1 1.Amatör Play-Off SARUHANLI BLD. KAYALIOĞLU 18.01.2020 14:00 AHMETLİ ALAHIDIR
2 1.Amatör Play-Off 1965 NURLUPINAR HALİTPAŞA 18.01.2020 14.00 G.MARMARA G.MARMARA
3 1.Amatör Play-Off MECİDİYE TARIM LALELİ 18.01.2020 14:00 SALİHLİ A.KARAYİĞİT
6 1.Amatör Play-Off TEPEKÖY KAPANCI 18.01.2020 14:00 MERKEZ E.DİLEK
7 1.Amatör Play-Off EMİRSPOR ÇEPNİDERE 18.01.2020 14:00 SALİHLİ SART
8 1.Amatör Play-Off ÇATALKÖPRÜ SARIGÖL GB. BLD. 18.01.2020 14:00 MERKEZ SEKİZ EYLÜL
4 1.KÜME-U19-A YUNUSEMRE BLD.  Ş.SEKİZ EYLÜL 18.01.2020 11:00 MERKEZ E.DİLEK
6 1.KÜME-U19-A MANİSA AYYILDIZ AKGÜNSPOR 18.01.2020 11:00 MERKEZ SEKİZ EYLÜL
36 1.KÜME-U19-B ACAR İDMAN  GÖLMARMARA  19.01.2020 14:00 KIRKAĞAÇ KIRKAĞAÇ
64 1.KÜME-U19-C SALİHLİSPOR SALİHLİ BLD.  18.01.2020 12:00 SALİHLİ İ.D.ERDİNÇ
  U17-BGL TURGUTLUSPOR FETHİYESPOR 18.01.2020 11:00 TURGUTLU IRLAMAZ
  U17-BGL MANİSA FK E.G.MENEMENSPOR 18.01.2020 13:30 MERKEZ TEVFİK LAV
  U19-BGL TURGUTLUSPOR FETHİYESPOR 18.01.2020 13:30 TURGUTLU IRLAMAZ
  U19-BGL MANİSA FK MANİSASPOR 18.01.2020 11:00 MERKEZ TEVFİK LAV
               
83 İPTAL ULUCAMİ HOROZKÖY  19.01.2020 14:00 MERKEZ SEKİZ EYLÜL
  STBAL MANİSA SANAYİ  YUNUSEMRE BLD. 19.01.2020 14:00 MERKEZ E.DİLEK
96 SüperAmatör A.ÇOBANİSA KARAKÖYSPOR FK 19.01.2020 14:00 MERKEZ A.ÇOBANİSA
92 SüperAmatör AHMETLİ BLD DONATIM 19.01.2020 15:00 AHMETLİ ALAHIDIR
93 SüperAmatör GÖRDES BLD 1975 MALTA 19.01.2020 14:00 GÖRDES GÖRDES
94 SüperAmatör ALAŞEHİR BLD İSTASYON GENÇLİK 19.01.2020 14:00 ALAŞEHİR KİLLİK
91 SüperAmatör KULASPOR BİEKSPER HACIRAHMANLI 19.01.2020 14:30 KULA KULA-ÇİM
  TFF 3.LİG MANİSA FK HACETTEPE 19.01.2020 13:30 MERKEZ M.ÖZKASAP
  TFF 3.LİG TURGUTLU KEMER 2003 19.01.2020 13:30 TURGUTLU YEDİ EYLÜL
  U14-ELİT AKHİSARSPOR ANTALYASPOR A.Ş. 19.01.2020 11:00 AKHİSAR KOVALIK
  U15-BGL SOMASPOR MANİSA FK 19.01.2020 12:00 SOMA LİNYİT
  U15-ELİT AKHİSARSPOR ANTALYASPOR A.Ş. 19.01.2020 13:30 AKHİSAR KOVALIK
  U16-BGL SOMASPOR MANİSA FK 19.01.2020 14:30 SOMA LİNYİT
               
7 1.KÜME-U19-A YUNUSEMRE BLD.  DONATIM SPOR 21.01.2020 14:00 MERKEZ E.DİLEK
8 1.KÜME-U19-A Ş.SEKİZ EYLÜL AKGÜNSPOR 21.01.2020 12:00 MERKEZ SEKİZ EYLÜL
9 1.KÜME-U19-A HALİTPAŞA MANİSA AYYILDIZ 21.01.2020 14:00 MERKEZ SEKİZ EYLÜL
37 1.KÜME-U19-B SARUHANLI BLD. S.YEDİEYLÜL SPOR 21.01.2020 14:00 SARUHANLI SARUHANLI
65 1.KÜME-İPTAL KULASPOR SALİHLİSPOR 21.01.2020 12:00 KULA KULA
85 1.KÜME-U19-D İSTASYON GENÇLİK ÇATALKÖPRÜ 21.01.2020 14:00 TURGUTLU IRLAMAZ
               
3 U16 PLAY-OFF-A HOROZKÖY  POYRAZDAMLARI 24.01.2020 13:00 MERKEZ E.DİLEK
4 U16 PLAY-OFF-A SARUHANLI BLD İSTASYON GENÇLİK 24.01.2020 15:00 SARUHANLI Saruhanlı
9 U16 PLAY-OFF-B A.YILDIRIM SELVİLİTEPE 24.01.2020 15:00 AKHİSAR KOVALIK
10 U16 PLAY-OFF-B YUNUSEMRE BLD ALAŞEHİR BLD 24.01.2020 15:00 MERKEZ E.DİLEK

CUMHURBAŞKANLIĞI İLETİŞİM BAŞKANLIĞININ "SPORDA ŞİDDETSİZ İLETİŞİM" PROJESİNİ MANİSA ASKF OLARAK DESTEKLİYORUZ. PROJENİN AMAÇLARI İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ: 

 


© 2008 Manisa Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu. Tüm Hakları Saklıdır.