2019-2020 İkinci Amatör Küme Takımlarına DUYURU
 
   Ziyaretçi İstatistikleri
Bugün : 115
Toplam : 2386887
Çevrim İçi : 1
 
24.Hafta Bülteni(Yayın Tarihi:22.01.2020)

 

MN 24.HAFTA 1.TAKIM 2.TAKIM TARİH SAAT İLÇE SAHA
  TFF 1.LİG AKHİSARSPOR BURSASPOR 24.01.2020 19:00 AKHİSAR AKHİSAR
               
5 1.KÜME-U19-A DONATIM HALİTPAŞA 25.01.2020 12:00 MERKEZ SEKİZEYLÜL
84 1.KÜME-U19-D ÇATALKÖPRÜ SELVİLİTEPE 25.01.2020 15:00 MERKEZ ATATEPE
102 SüperAmatör 1975 MALTA AHMETLİ BLD 25.01.2020 14:00 MERKEZ E.DİLEK
98 SüperAmatör BİEKSPEHACIRAHMANLI A.ÇOBANİSA 25.01.2020 14:00 SARUHANLI HACIRAHMANLI
101 SüperAmatör İSTASYON GENÇLİK GÖRDES BLD 25.01.2020 14:00 TURGUTLU IRLAMAZ
97 SüperAmatör ACAR İDMAN  KULASPOR 25.01.2020 14:00 KIRKAĞAÇ KIRKAĞAÇ
99 SüperAmatör KARAKÖYSPOR FK KİLLİK GB BLD 25.01.2020 14:30 MERKEZ SEKİZEYLÜL
  TFF 3.LİG MANİSASPOR SERİK BLD. 25.01.2020 13.30 MERKEZ .19 MAYIS
2 U14 PLAY-OFF A SOMA ZAFER TURGUTLUSPOR 25.01.2020 15:00 SOMA LİNYİT
1 U14 PLAY-OFF A MANİSA FK POYRAZDAMLARI 25.01.2020 15:00 MERKEZ TEVFİK LAV
8 U14 PLAY-OFF B MURAT GERMEN SALİHLİ BLD. 25.01.2020 16:00 MERKEZ E.DİLEK
7 U14 PLAY-OFF B AKHİSAR YILDIRIM T.EGELİ SPOR 25.01.2020 15:00 AKHİSAR KOVALIK
  U17-BGL MANİSASPOR UŞAK SPOR A.Ş. 25.01.2020 12:00 MERKEZ OLİMPİK
  U19-BGL MANİSASPOR UŞAK SPOR A.Ş. 25.01.2020 14:30 MERKEZ OLİMPİK
  U19-ELİT B AKHİSARSPOR ÇAYKUR RİZESPOR 25.01.2020 14:30 AKHİSAR AKH.BLD.İLÇE
               
  1.Amatör Play-Off EMİR SPOR KAPANCI 26.01.2020 14:00 AHMETLİ  ALAHIDIR
  1.Amatör Play-Off 1965 N.PINAR SARUHANLI BLD. 26.01.2020 14:00 TURGUTLU YEDİ EYLÜL
  MASTER TRGT.YEDİ EYLÜL BODRUM 26.01.2020 15:00 TURGUTLU ATATEPE
  MASTER SOMA LİNYİT ALBAYRAKLAR 26.01.2020 15:30 SOMA LİNYİT
  MASTER MANİSA MASTER FOÇA MASTER 26.01.2020 14:00 MERKEZ FİKRİ BAYRIL
  STBAL SALİHLİ BLD.SPOR BOLVADİN BLD. 26.01.2020 14:00 SALİHLİ R.TURAN
  STBAL YUNUSEMRE BLD. AYDIN YILDIZSPOR 26.01.2020 14:00 MERKEZ TEVFİK LAV
  TFF 3.LİG SOMASPOR GÖLCÜKSPOR 26.01.2020 13.30 SOMA  ATATÜRK
  U15-BGL TURGUTLUSPOR MUĞLASPOR 26.01.2020 12:00 TURGUTLU IRLAMAZ
  U15-BGL SOMASPOR NAZİLLİ BLD.SPOR 26.01.2020 11:00 SOMA LİNYİT
  U15-BGL MANİSA FK KARŞIYAKA 26.01.2020 11:00 MERKEZ E.DİLEK
  U16-BGL TURGUTLUSPOR MUĞLASPOR 26.01.2020 14:30 TURGUTLU IRLAMAZ
  U16-BGL SOMASPOR NAZİLLİ BLD.SPOR 26.01.2020 13:30 SOMA LİNYİT
  U16-BGL MANİSA FK KARŞIYAKA 26.01.2020 13:30 MERKEZ E.DİLEK
               
10 1.KÜME-U19-A AKGÜNSPOR YUNUSEMRE BLD.  27.01.2020 12:00 MERKEZ SEKİZ EYLÜL
11 1.KÜME-U19-A MANİSA AYYILDIZ DONATIM SPOR 27.01.2020 14:00 MERKEZ SEKİZ EYLÜL
12 1.KÜME-U19-A Ş.SEKİZ EYLÜL HALİTPAŞA 27.01.2020 16:00 MERKEZ SEKİZ EYLÜL
40 1.KÜME-U19-B GÖLMARMARA SPOR SARUHANLI BLD. 27.01.2020 14:00 G.MARMARA GÖLMARMARA
41 1.KÜME-U19-B ACAR İDMAN YURDU S.YEDİEYLÜL SPOR 27.01.2020 14:00 KIRKAĞAÇ KIRKAĞAÇ
67 1.KÜME-U19-C A.YENİ MAHALLE SALİHLİ BLD.  27.01.2020 14:00 ALAŞEHİR ALAŞEHİR
87 1.KÜME-U19-D T.GENÇLİKGÜCÜ SELVİLİTEPE 27.01.2020 14:00 TURGUTLU IRLAMAZ
               
1 U15 YEREL-A MANİSA ESNAF HOROZKÖY  29.01.2020 14:00 MERKEZ SEKİZ EYLÜL
2 U15 YEREL-A MALTA SPOR K.KÖPRÜLÜ 29.01.2020 15:30 MERKEZ SEKİZ EYLÜL
21 U15 YEREL-B A.YILDIRIM TURGUTALP 29.01.2020 14:00 AKHİSAR KOVALIK
22 U15 YEREL-B SARUHANLI GÖLMARMARA 29.01.2020 14:00 SARUHANLI SARUHANLI
41 U15 YEREL-C MANİSA SANAYİ YUNUSEMRE BLD 29.01.2020 14:00 MERKEZ E.DİLEK
42 U15 YEREL-C KARAKÖYSPOR FK MANİSA GALATA 29.01.2020 15:30 MERKEZ E.DİLEK
85 U15 YEREL-F İSTASYON GENÇLİK SELVİLİTEPE 29.01.2020 14:00 TURGUTLU IRLAMAZ
86 U15 YEREL-F ÇATALKÖPRÜ KASABA SPOR 29.01.2020 15:30 TURGUTLU ATATEPE
               
3 U14 PLAY-OFF A POYRAZDAMLARI SOMA ZAFER 30.01.2020 15:00 SALİHLİ POYRAZ
4 U14 PLAY-OFF A TURGUTLUSPOR MANİSA FK 30.01.2020 15:00 TURGUTLU IRLAMAZ
9 U14 PLAY-OFF B T.EGELİ SPOR MURAT GERMEN 30.01.2020 15:00 TURGUTLU ATATEPE
10 U14 PLAY-OFF B SALİHLİ BLD. AKHİSAR YILDIRIM 30.01.2020 15:00 SALİHLİ İ.D.ERDİNÇ
               
5 U16 PLAY-OFF-A İSTASYON GENÇLİK POYRAZDAMLARI 31.01.2020 15:00 TURGUTLU ATATEPE
6 U16 PLAY-OFF-A SARUHANLI BLD HOROZKÖY  31.01.2020 15:00 SARUHANLI SARUHANLI
11 U16 PLAY-OFF-B ALAŞEHİR BLD SELVİLİTEPE 31.01.2020 15:00 ALAŞEHİR ALAŞEHİR
12 U16 PLAY-OFF-B YUNUSEMRE BLD A.YILDIRIM 31.01.2020 15:00 MERKEZ E.DİLEK

22.01.2020
© 2008 Manisa Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu. Tüm Hakları Saklıdır.