2019-2020 İkinci Amatör Küme Takımlarına DUYURU
 
   Ziyaretçi İstatistikleri
Bugün : 111
Toplam : 2386883
Çevrim İçi : 1
 
25.Hafta Bülteni(YT:29.01.2020)

 

MN 25.HAFTA 1.TAKIM 2.TAKIM TARİH SAAT İLÇE SAHA
13 1.KÜME-U19-A YUNUSEMRE BLD.  MANİSA AYYILDIZ 01.02.2020 16:00 MERKEZ E.DİLEK
43 1.KÜME-U19-B SARUHANLI BLD. ACAR İDMAN  01.02.2020 13:00 SARUHANLI Hacırahmanlı
105 SüperAmatör DONATIM 1975 MALTA 01.02.2020 14:00 MERKEZ E.DİLEK
  TFF 3.LİG TURGUTLUSPOR KOCAELİSPOR 01.02.2020 13:30 TURGUTLU YEDİ EYLÜL
5 U14 PLAY-OFF A MANİSA FK SOMA ZAFER 01.02.2020 15:30 MERKEZ TEVFİK LAV
  U17-BGL TURGUTLUSPOR MANİSASPOR 01.02.2020 11:00 TURGUTLU IRLAMAZ
  U17-BGL SOMASPOR EKOLGÖZMENEMEN 01.02.2020 12:00 SOMA LİNYİT
  U17-BGL MANİSA FK MUĞLASPOR 01.02.2020 13:00 MERKEZ TEVFİK LAV
  U19-BGL TURGUTLUSPOR MANİSASPOR 01.02.2020 13:30 TURGUTLU IRLAMAZ
  U19-BGL SOMASPOR Cİ GROUP BUCA 01.02.2020 14:30 SOMA LİNYİT
               
  1.A-PLAY-OFF LALELİ 1965 NURLUPINAR 02.02.2020 14:00 MERKEZ SEKİZ EYLÜL
  1.A-PLAY-OFF SARIGÖL GB BLD EMİR 02.02.2020 14:00 SALİHLİ RAMİZ TURAN
92 1.KÜME-U19-D ÇATALKÖPRÜ T.GENÇLİKGÜCÜ 02.02.2020 14:00 TURGUTLU ATATEPE
  Ö.KANBAY 3.LİG SOMA ZAFER KARŞIYAKA BESEM 02.02.2020 13:00 SOMA ATATÜRK
  Ö.KANBAY 3.LİG M.ESNAF YEŞİLYURT 02.02.2020 13:00 MERKEZ OLİMPİK
  SPORTOTO BAL MANİSA SANAYİ  BORNOVA YEŞİLOVA 02.02.2020 14:00 MERKEZ E.DİLEK
104 SüperAmatör A.ÇOBANİSA ACAR İDMAN  02.02.2020 14:00 MERKEZ A.ÇOBANİSA
106 SüperAmatör AHMETLİ BLD İSTASYON GENÇLİK 02.02.2020 14:00 AHMETLİ ALAHIDIR
108 SüperAmatör ALAŞEHİR BLD KARAKÖYSPOR FK 01.02.2020 15:00 ALAŞEHİR KİLLİK
103 SüperAmatör KİLLİK GB BLD BİEKSPERHACIRAHMANLI 02.02.2020 14:00 ALAŞEHİR KİLLİK
  TFF 2.LİG MANİSA FK ŞANLIURFA 02.02.2020 13:30 MERKEZ M.ÖZKASAP
6 U14 PLAY-OFF A TURGUTLUSPOR POYRAZDAMLARI 02.02.2020 15:00 TURGUTLU IRLAMAZ
12 U14 PLAY-OFF B SALİHLİ BLD. T.EGELİ SPOR 02.02.2020 15:00 SALİHLİ İ.D.ERDİNÇ
11 U14 PLAY-OFF B AKHİSAR YILDIRIM MURAT GERMEN 02.02.2020 15:00 AKHİSAR KOVALIK
               
16 1.KÜME-U19-A YUNUSEMRE BLD HALİTPAŞA 04.02.2020 15:30 MERKEZ E.DİLEK
17 1.KÜME-U19-A M.AYYILDIZ Ş.SEKİZ EYLÜL 04.02.2020 15:30 MERKEZ SEKİZ EYLÜL
48 1.KÜME-U19-B S.YEDİ EYLÜL GÖLMARMARA 04.02.2020 14:00 SARUHANLI SARUHANLI
72 1.KÜME-U19-C SALİHLİSPOR A.YENİ MAH 04.02.2020 14:00 SALİHLİ A.KARAYİĞİT
               
3 U15 YEREL-A Ş.SEKİZ EYLÜL MALTA SPOR 06.02.2020 14:00 MERKEZ E.DİLEK
4 U15 İPTAL K.KÖPRÜLÜ MANİSA ESNAF (İHRAÇ) 06.02.2020 15:30 MERKEZ E.DİLEK
23 U15 YEREL-B KARABULUT SARUHANLI 06.02.2020 14:00 AKHİSAR KOVALIK
24 U15 İPTAL GÖLMARMARA A.YILDIRIM 06.02.2020 14:00 G.MARMARA G.MARMARA
43 U15 YEREL-C MANİSA AYYILDIZ KARAKÖYSPOR FK 06.02.2020 14:00 MERKEZ SEKİZ EYLÜL
44 U15 İPTAL MANİSA GALATA MANİSA SANAYİ (İHRAÇ) 06.02.2020 15:30 MERKEZ SEKİZ EYLÜL
61 U15 YEREL-D SELENDİ BLD SARIGÖL GB BLD 06.02.2020 14:00 SELENDİ SELENDİ
62 U15 İPTAL KULA GENÇLİK ALAŞEHİR BLD 06.02.2020 14:00 KULA JEOPARK
73 U15 YEREL-E SALİHLİ BELEDİYE POYRAZDAMLARI 06.02.2020 15:30 SALİHLİ İ.D.ERDİNÇ
74 U15 YEREL-E SALİHLİSPOR SALİHLİ SANAYİ 06.02.2020 14:00 SALİHLİ A.KARAYİĞİT
87 U15 YEREL-F T.EGELİ SPOR ÇATALKÖPRÜ 06.02.2020 14:00 TURGUTLU ATATEPE
88 U15 YEREL-F KASABA SPOR İSTASYON GENÇLİK 06.02.2020 15:30 TURGUTLU ATATEPE
               
13 U16 PLAY-OFF HOROZKÖY ALAŞEHİR BLD. 07.02.2020 14:00 MERKEZ E.DİLEK
14 U16 PLAY-OFF SARUHANLI BLD. YUNUSEMRE BLD. 07.02.2020 15:30 MERKEZ E.DİLEK
15 1.KÜME-U19-A DONATIM SPOR Ş.SEKİZ EYLÜL 07.02.2020 15:30 MERKEZ SEKİZ EYLÜL

© 2008 Manisa Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu. Tüm Hakları Saklıdır.