2019-2020 İkinci Amatör Küme Takımlarına DUYURU
 
   Ziyaretçi İstatistikleri
Bugün : 702
Toplam : 2348728
Çevrim İçi : 7
 
26.Hafta Bülteni(YT:4.2.2020)

 

MN 26.HAFTA 1.TAKIM 2.TAKIM TARİH SAAT İLÇE SAHA
74 1.KÜME-U19-C SALİHLİ BLD.  SALİHLİSPOR 08.02.2020 14:00 SALİHLİ A.KARAYİĞİT
111 SüperAmatör BİEKSPEHACIRAHMANLI ALAŞEHİR BLD 08.02.2020 14:00 SARUHANLI HACIRAHMANLI
114 SüperAmatör İSTASYON GENÇLİK DONATIM 08.02.2020 14:00 TURGUTLU IRLAMAZ
110 SüperAmatör ACAR İDMAN YURDU KİLLİK GB BLD 08.02.2020 14:00 KIRKAĞAÇ KIRKAĞAÇ
109 SüperAmatör KULASPOR A.ÇOBANİSA 09.02.2020 14:00 KULA KULA-ÇİM
112 SüperAmatör KARAKÖYSPOR FK GÖRDES BLD 08.02.2020 14:30 MERKEZ SEKİZEYLÜL
  TFF 3.LİG SOMASPOR BATMAN PETROL 08.02.2020 13:30 SOMA ATATÜRK
13 U14-FİNAL MANİSA FK SALİHLİ BLD. 08.02.2020 13:00 MERKEZ E.DİLEK
14 U14-FİNAL TURGUTLUSPOR MURAT GERMEN 08.02.2020 14:30 MERKEZ E.DİLEK
  U17-BGL MANİSASPOR MANİSA FK 08.02.2020 11:00 MERKEZ OLİMPİK
  U19-BGL MANİSASPOR KARŞIYAKA 08.02.2020 12:00 MERKEZ SEKİZEYLÜL
  U19-BGL MANİSA FK TURGUTLUSPOR 08.02.2020 12:00 MERKEZ TEVFİK LAV
  U19-ELİT B AKHİSARSPOR EKOL GÖZ MENEMEN 08.02.2020 14:30 AKHİSAR AKHİSAR İLÇE
               
  U15-BGL TURGUTLUSPOR KARŞIYAKA 09.02.2020 12:00 TURGUTLU IRLAMAZ
  U16-BGL TURGUTLUSPOR KARŞIYAKA 09.02.2020 14:30 TURGUTLU IRLAMAZ
  U15-BGL SOMASPOR FETHİYESPOR 09.02.2020 11:00 SOMA LİNYİT
  U16-BGL SOMASPOR FETHİYESPOR 09.02.2020 13:30 SOMA LİNYİT
  STBAL SALİHLİ BLD.SPOR AYVALIKGÜCÜ BLD. 09.02.2020 14:00 SALİHLİ R.TURAN
  STBAL YUNUSEMRE BLD. ALİAĞA FUTBOL A.Ş. 09.02.2020 14:00 MERKEZ TEVFİK LAV
19 1.KÜME-U19-A Ş.SEKİZ EYLÜL YUNUSEMRE BLD.  09.02.2020 12:00 MERKEZ SEKİZ EYLÜL
20 1.KÜME-U19-A HALİTPAŞA DONATIM SPOR 09.02.2020 14:00 MERKEZ SEKİZ EYLÜL
94 1.KÜME-U19-D SELVİLİTEPE ÇATALKÖPRÜ 09.02.2020 14:00 TURGUTLU ATATEPE
  TFF 3.LİG MANİSASPOR SİLİVRİ 09.02.2020 13:30 MERKEZ .19 MAYIS
62 U15 İPTAL KULA GENÇLİK ALAŞEHİR BLD 09.02.2020 12:00 KULA JEOPARK
89 U15 YEREL-F SELVİLİTEPE KASABA SPOR 09.02.2020 16:00 TURGUTLU ATATEPE
  MASTER SOMA LİNYİT MASTER KARABAĞLAR MASTER 09.02.2020 15:30 SOMA LİNYİT
  MASTER TURGUTLU MASTER BORNOVA ATATÜRK 09.02.2020 17:30 TURGUTLU ATATEPE
               
51 1.KÜME-U19-B GÖLMARMARA SPOR ACAR İDMAN YURDU 10.02.2020 15:00 GÖLMARMARA GÖLMARMARA
  TFF 1.LİG AKHİSARSPOR EKOL GÖZ MENEMEN 10.02.2020 19:00 AKHİSAR AKHİSAR
               
5 U15 YEREL-A HOROZKÖY GENÇLİK K.KÖPRÜLÜ 12.02.2020 15:00 MERKEZ SEKİZ EYLÜL
25 U15 YEREL-B TURGUTALP GÖLMARMARA 12.02.2020 15:00 SOMA LİNYİT
26 U15 YEREL-B A.YILDIRIM KARABULUT 12.02.2020 15:00 AKHİSAR KOVALIK
45 U15 YEREL-C YUNUSEMRE BLD MANİSA GALATA 12.02.2020 14:00 MERKEZ E.DİLEK
63 U15 YEREL-D SARIGÖL GB BLD KULA GENÇLİK 12.02.2020 14:00 SARIGÖL SARIGÖL
64 U15 YEREL-D ALAŞEHİR BLD SELENDİ BLD 12.02.2020 14:00 ALAŞEHİR ALAŞEHİR
75 U15 YEREL-E POYRAZDAMLARI SALİHLİSPOR 12.02.2020 14:00 SALİHLİ POYRAZDAMLARI
76 U15 YEREL-E SALİHLİ SANAYİ SALİHLİ BELEDİYE 12.02.2020 14:00 SALİHLİ A.KARAYİĞİT
90 U15 YEREL-F İSTASYON GENÇLİK T.EGELİ SPOR 12.02.2020 15:30 TURGUTLU IRLAMAZ

© 2008 Manisa Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu. Tüm Hakları Saklıdır.