2019-2020 İkinci Amatör Küme Takımlarına DUYURU
 
   Ziyaretçi İstatistikleri
Bugün : 665
Toplam : 2348691
Çevrim İçi : 2
 
27.Hafta Bülteni(YT:11.02.2020)

 

MN 27.HAFTA 1.TAKIM 2.TAKIM TARİH SAAT İLÇE SAHA
  TFF 2.LİG MANİSA FK YILPORT SAMSUN 15.02.2020 13:30 MERKEZ M.ÖZKASAP
  TFF 3.LİG TURGUTLUSPOR ELAZIG BLD. 15.02.2020 13:30 MERKEZ YEDİ EYLÜL
22 1.KÜME-U19-A DONATIM SPOR YUNUSEMRE BLD.  15.02.2020 12:00 MERKEZ SEKİZ EYLÜL
24 1.KÜME-U19-A MANİSA AYYILDIZ HALİTPAŞA 15.02.2020 14:00 MERKEZ SEKİZ EYLÜL
52 1.KÜME-U19-B S.YEDİEYLÜL SPOR SARUHANLI BLD. 15.02.2020 14:00 SARUHANLI SARUHANLI
97 1.KÜME-U19-D SELVİLİTEPE T.GENÇLİKGÜCÜ 15.02.2020 14:00 TURGUTLU ATATEPE
62 U15 YEREL-D KULA GENÇLİK ALAŞEHİR BLD. 15.02.2020 14:00 KULA JEOPARK
24 U15 YEREL-B GÖLMARMARA A.YILDIRIM 15.02.2020 14:00 G.MARMARA GÖLMARMARA
145 2.Amatör-D KARABULUT GÖRDESSPOR 15.02.2020 14:00 AKHİSAR KOVALIK
142 2.Amatör-D SELÇİKLİ HAMİDİYE 15.02.2020 16:00 AKHİSAR KOVALIK
               
141 2.Amatör-D SAZOBA ZEYTİNLİOVA BİRLİK 16.02.2020 15:00 AKHİSAR SAZOBA
143 2.Amatör-D 301 KARAELMAS AKHİSARGÜCÜ 16.02.2020 15:00 SOMA LİNYİT
144 2.Amatör-D MEDAR GB A.ÇAĞLAYAN 16.02.2020 14:00 AKHİSAR KAYALIOĞLU
115 SüperAmatör GÖRDES BLD BİEKSPEHACIRAHMANLI 16.02.2020 14:00 GÖRDES GÖRDES
120 SüperAmatör AHMETLİ BLD KARAKÖYSPOR FK 16.02.2020 14:00 AHMETLİ ALAHIDIR
116 SüperAmatör ALAŞEHİR BLD ACAR İDMAN YURDU 16.02.2020 15:00 ALAŞEHİR KİLLİK
117 SüperAmatör KİLLİK GB BLD KULASPOR 16.02.2020 12:30 ALAŞEHİR KİLLİK
118 SüperAmatör 1975 MALTA İSTASYON GENÇLİK 16.02.2020 14:30 MERKEZ SEKİZEYLÜL
  Ö.KANBAY 3.LİG SOMA ZAFER AFYON İ.Y. 16.02.2020 12:00 SOMA ATATÜRK
  Ö.KANBAY 3.LİG MANİSA ESNAF NAZİLLİ BLD. 16.02.2020 12:00 MERKEZ SEKİZEYLÜL
  U14-ELİT AKHİSARSPOR EKOLGÖZ MENEMEN 16.02.2020 11:00 AKHİSAR KOVALIK
  U15-ELİT AKHİSARSPOR EKOLGÖZ MENEMEN 16.02.2020 13:30 AKHİSAR KOVALIK
  SPORTOTO BAL MANİSA SANAYİ  GÖNEN BLD.SPOR 16.02.2020 14:00 MERKEZ E.DİLEK
               
26 1.KÜME-U19-A DONATIM SPOR MANİSA AYYILDIZ 18.02.2020 12:00 MERKEZ E.DİLEK
27 1.KÜME-U19-A HALİTPAŞA Ş.SEKİZ EYLÜL 18.02.2020 14:00 MERKEZ E.DİLEK
55 1.KÜME-U19-B SARUHANLI BLD. GÖLMARMARA SPOR 18.02.2020 15:00 SARUHANLI SARUHANLI
56 1.KÜME-U19-B S.YEDİEYLÜL SPOR ACAR İDMAN YURDU 18.02.2020 12:00 SARUHANLI SARUHANLI
77 1.KÜME-U19-C SALİHLİ BLD.  A.YENİ MAHALLE 18.02.2020 14:00 SALİHLİ A.KARAYİĞİT
               
8 U15 YEREL-A Ş.SEKİZ EYLÜL HOROZKÖY GENÇLİK 20.02.2020 14:00 MERKEZ SEKİZ EYLÜL
27 U15 YEREL-B SARUHANLI A.YILDIRIM 20.02.2020 14:00 SARUHANLI SARUHANLI
28 U15 YEREL-B KARABULUT TURGUTALP 20.02.2020 14:00 AKHİSAR KOVALIK
48 U15 YEREL-C MANİSA AYYILDIZ YUNUSEMRE BLD 20.02.2020 15:30 MERKEZ SEKİZ EYLÜL
91 U15 YEREL-F ÇATALKÖPRÜ İSTASYON GENÇLİK 20.02.2020 15:00 TURGUTLU ATATEPE
92 U15 YEREL-F T.EGELİ SPOR SELVİLİTEPE 20.02.2020 16:30 TURGUTLU ATATEPE

© 2008 Manisa Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu. Tüm Hakları Saklıdır.