2019-2020 İkinci Amatör Küme Takımlarına DUYURU
 
   Ziyaretçi İstatistikleri
Bugün : 3
Toplam : 2405615
Çevrim İçi : 2
 
28.Hafta Bülteni (YT:19.02.2020)

MN 28.HAFTA 1.TAKIM 2.TAKIM TARİH SAAT İLÇE SAHA
121 SüperAmatör A.ÇOBANİSA KİLLİK GB BLD 22.02.2020 14:00 MERKEZ A.ÇOBANİSA
  U19-ELİT B AKHİSARSPOR EROKSPOR A.Ş. 22.02.2020 13:00 AKHİSAR AKH.BLD.İLÇE
  TFF 1.LİG AKHİSARSPOR FATİH KARAGÜMRÜK 22.02.2020 16:30 AKHİSAR AKHİSAR
3 2.Amatör-A MERKEZ EFENDİ İMAM HATİPLER 22.02.2020 16:00 MERKEZ E.DİLEK
150 2.Amatör-D GÖRDESSPOR SAZOBA 22.02.2020 14:00 GÖRDES GÖRDES
1 2.Amatör-A HACIHALİLLER GEDİZ KARAAĞAÇLITEKNİK 22.02.2020 16:00 MERKEZ HACIHALİLLER
124 SüperAmatör BİEKSPEHACIRAHMANLI AHMETLİ BLD 22.02.2020 14:00 SARUHANLI HACIRAHMANLI
289 2.Amatör-F 14 YILDIZ AVŞAR BİLGİ 22.02.2020 16:00 TURGUTLU IRLAMAZ
  U16-BGL TURGUTLUSPOR UŞAK SPOR A.Ş. 22.02.2020 11:00 TURGUTLU IRLAMAZ
  U19-BGL TURGUTLUSPOR UŞAK 22.02.2020 13:30 TURGUTLU IRLAMAZ
123 SüperAmatör ACAR İDMAN YURDU GÖRDES BLD 22.02.2020 14:00 KIRKAĞAÇ KIRKAĞAÇ
146 2.Amatör-D HAMİDİYE 301 KARAELMAS 22.02.2020 16:00 AKHİSAR KOVALIK
148 2.Amatör-D A.ÇAĞLAYAN KARABULUT 22.02.2020 14:00 AKHİSAR KOVALIK
149 2.Amatör-D AKHİSARGÜCÜ MEDAR GB 22.02.2020 12:00 AKHİSAR KOVALIK
288 2.Amatör-F SART KÖSEALİ 22.02.2020 14:00 SALİHLİ SART
59 2.Amatör-B M.ESNAF YUNTDAĞ 22.02.2020 16:00 MERKEZ SEKİZ EYLÜL
2 2.Amatör-A MANİSAGÜCÜ DEVELİ 22.02.2020 12:00 MERKEZ SEKİZEYLÜL
125 SüperAmatör KARAKÖYSPOR FK DONATIM 22.02.2020 14:00 MERKEZ SEKİZEYLÜL
290 2.Amatör-F URGANLI GEDİZ ALEM 22.02.2020 14:00 TURGUTLU URGANLI
               
233 2.Amatör-E RAZLI YEŞİLYURT 23.02.2020 14:00 SALİHLİ A.KARAYİĞİT
232 2.Amatör-E ÜZÜMOVALI S.YILDIZGÜCÜ 23.02.2020 16:00 ALAŞEHİR ALAŞEHİR
234 2.Amatör-E A.YENİ MAHALLE ÇANAKÇI 23.02.2020 13:00 ALAŞEHİR ALAŞEHİR
  MASTER TRGT.YEDİ EYLÜL M.KUBİLAY 23.02.2020 14:00 TURGUTLU ATATEPE
  U16-BGL MANİSA FK Cİ GRUP BUCA 23.02.2020 14:00 MERKEZ E.DİLEK
100 2.Amatör-C HAMZABEYLİ MALTASPOR 23.02.2020 15:00 MERKEZ HAMZABEYLİ
287 2.Amatör-F T.GENÇLİKGÜCÜ S.ÖZGENÇLERBİRLİĞİ 23.02.2020 14:00 TURGUTLU IRLAMAZ
231 2.Amatör-E KEMERDAMLARI S.SANAYİ 23.02.2020 15:00 SALİHLİ KEMERDAMLARI
147 2.Amatör-D ZEYTİNLİOVA BİRLİK SELÇİKLİ 23.02.2020 14:00 AKHİSAR KOVALIK
122 SüperAmatör KULASPOR ALAŞEHİR BLD 23.02.2020 14:00 KULA KULA-ÇİM
  MASTER SOMA MASTER İZMİR AYYILDIZ 23.02.2020 13:00 SOMA LİNYİT
  TFF 2.LİG MANİSA FK GÜMÜŞHANE 23.02.2020 13:30 MERKEZ M.ÖZKASAP
  SPORTOTO BAL SALİHLİ BELEDİYE  BÖLMESPOR 23.02.2020 14:00 SALİHLİ R.TURAN
57 2.Amatör-B 45 MANİSA YAŞAM İSHAKÇELEBİ 23.02.2020 16:00 MERKEZ SEKİZ EYLÜL
58 2.Amatör-B ALAYBEY İY KARAAĞAÇLI POMAK 23.02.2020 12:00 MERKEZ SEKİZ EYLÜL
99 2.Amatör-C AKMESCİT M.BAŞAKŞEHİR 23.02.2020 10:00 MERKEZ SEKİZEYLÜL
101 2.Amatör-C 45 BARBAROS KOLDERE 23.02.2020 14:00 MERKEZ SEKİZEYLÜL
  SPORTOTOBAL YUNUS EMRE BLD. AYVALIKGÜCÜ BLD. 23.02.2020 14:00 MERKEZ TEVFİK LAV
  U15-BGL MANİSA FK Cİ GRUP BUCA 23.02.2020 11:00 MERKEZ TEVFİK LAV
  TFF 3.LİG TURGUTLUSPOR FETHİYE 23.02.2020 13:30 TURGUTLU YEDİ EYLÜL
               
               
28 1.KÜME-U19-A MANİSA AYYILDIZ YUNUSEMRE BLD.  24.02.2020 14:00 MERKEZ E.DİLEK
30 1.KÜME-U19-A Ş.SEKİZ EYLÜL DONATIM SPOR 24.02.2020 16:00 MERKEZ E.DİLEK
58 1.KÜME-U19-B ACAR İDMAN YURDU SARUHANLI BLD. 24.02.2020 14:00 KIRKAĞAÇ KIRKAĞAÇ
               
78 U15 YEREL-E SALİHLİ SANAYİ POYRAZDAMLARI 26.02.2020 14:00 SALİHLİ A.KARAYİĞİT
66 U15 YEREL-D ALAŞEHİR BLD SARIGÖL GB BLD 27.02.2020 14:00 ALAŞEHİR ALAŞEHİR
93 U15 YEREL-F KASABA SPOR T.EGELİ SPOR 26.02.2020 15:00 TURGUTLU ATATEPE
94 U15 YEREL-F SELVİLİTEPE ÇATALKÖPRÜ 26.02.2020 16:30 TURGUTLU ATATEPE
9 U15 YEREL-A K.KÖPRÜLÜ Ş.SEKİZ EYLÜL 26.02.2020 15:00 MERKEZ E.DİLEK
10 U15 YEREL-A HOROZKÖY GENÇLİK MALTA SPOR 26.02.2020 16:30 MERKEZ E.DİLEK
49 U15 YEREL-C MANİSA GALATA MANİSA AYYILDIZ 26.02.2020 12:00 MERKEZ E.DİLEK
50 U15 YEREL-C YUNUSEMRE BLD KARAKÖYSPOR FK 26.02.2020 13:30 MERKEZ E.DİLEK
29 U15 YEREL-B GÖLMARMARA KARABULUT 26.02.2020 14:00 GÖLMARMARA G.MARMARA
77 U15 YEREL-E SALİHLİ BELEDİYE SALİHLİSPOR 26.02.2020 14:00 SALİHLİ İ.D.ERDİNÇ
30 U15 YEREL-B TURGUTALP SARUHANLI 26.02.2020 14:00 SOMA LİNYİT
65 U15 YEREL-D SELENDİ BLD KULA GENÇLİK 26.02.2020 14:00 SELENDİ SELENDİ
               
2 U17-A KARAKÖYSPOR FK DM YILDIRIM 27.02.2020 14:00 MERKEZ E.DİLEK
3 U17-A Ş.SEKİZ EYLÜL 1975 MALTA 27.02.2020 16:00 MERKEZ E.DİLEK
31 U17-B GÖLMARMARA A.YILDIRIM 27.02.2020 15:00 GÖLMARMARA GÖLMARMARA
32 U17-B AKHİSARGÜCÜ SARUHANLI BLD 27.02.2020 15:00 AKHİSAR KOVALIK
51 U17-C İSTASYON GENÇLİK S.BOZKÖY 27.02.2020 15:00 TURGUTLU IRLAMAZ
52 U17-C ÇATALKÖPRÜ KASABA 27.02.2020 15:00 TURGUTLU ATATEPE
               
    NOT:HOROZKÖY GENÇLİK U17 KATEGORİSİNDEN ÇEKİLMİŞTİR.  

© 2008 Manisa Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu. Tüm Hakları Saklıdır.