2019-2020 İkinci Amatör Küme Takımlarına DUYURU
 
   Ziyaretçi İstatistikleri
Bugün : 123
Toplam : 2405612
Çevrim İçi : 2
 
29.Hafta Bülteni(YT:26.02.2020)

 

MN 29.HAFTA 1.TAKIM 2.TAKIM TARİH SAAT İLÇE SAHA
132 SüperAmatör 1975 MALTA KARAKÖYSPOR FK 29.02.2020 14:00 MERKEZ E.DİLEK
61 2.Amatör-B YUNTDAĞ 45 MANİSA YAŞAM 29.02.2020 14:00 MERKEZ SEKİZ EYLÜL
62 2.Amatör-B KARAAĞAÇLI POMAK M.ESNAF 29.02.2020 15:00 MERKEZ KARAAĞAÇLI
60 2.Amatör-B K.KÖPRÜLÜ ALAYBEY İY 29.02.2020 16:00 MERKEZ SEKİZ EYLÜL
102 2.Amatör-C LALELİ ZAFER HAMZABEYLİ 29.02.2020 16:00 MERKEZ E.DİLEK
104 2.Amatör-C MALTASPOR 45 BARBAROS 29.02.2020 12:00 MERKEZ E.DİLEK
103 2.Amatör-C KOLDERE AKMESCİT 29.02.2020 15:00 SARUHANLI MÜTEVELLİ
235 2.Amatör-E S.YILDIZGÜCÜ RAZLI 29.02.2020 14:00 SALİHLİ A.KARAYİĞİT
236 2.Amatör-E S.SANAYİ ÜZÜMOVALI 29.02.2020 16:00 SALİHLİ A.KARAYİĞİT
238 2.Amatör-E ÇANAKÇI KEMERDAMLARI 29.02.2020 14:00 SARIGÖL TIRAZLAR
237 2.Amatör-E YEŞİLYURT A.YENİ MAHALLE 29.02.2020 14:00 ALAŞEHİR YEŞİLYURT
  TFF 3.LİG MANİSASPOR ŞİLE YILDIZ 29.02.2020 14:30 MERKEZ 19MAYIS-
  U19-ELİT B AKHİSARSPOR GAZİŞEHİR GAZİANTEP FK 29.02.2020 14:30 AKHİSAR AKH.BLD.İLÇE
  U17-BGL MANİSASPOR SOMASPOR 29.02.2020 11:00 MERKEZ OLİMPİK
  U19-BGL MANİSASPOR SOMASPOR 29.02.2020 13:30 MERKEZ OLİMPİK
  U17-BGL MANİSA FUTBOL KULÜBÜ UŞAK SPOR A.Ş. 29.02.2020 11:00 MERKEZ TEVFİK LAV
  U19-BGL MANİSA FUTBOL KULÜBÜ BODRUM BL. BODRUM 29.02.2020 13:30 MERKEZ TEVFİK LAV
               
5 2.Amatör-A DEVELİ MERKEZ EFENDİ 01.03.2020 15:00 SARUHANLI HALİTPAŞA
6 2.Amatör-A K.TEKNİK MANİSAGÜCÜ 01.03.2020 15:00 MERKEZ KARAAĞAÇLI
8 2.Amatör-A MURADİYESPOR HACIHALİLLER GEDİZ 01.03.2020 16:00 MERKEZ SEKİZEYLÜL
153 2.Amatör-D MEDAR GB HAMİDİYE 01.03.2020 15:00 AKHİSAR KAYALIOĞLU
151 2.Amatör-D SELÇİKLİ SAZOBA 01.03.2020 16:00 AKHİSAR KOVALIK
154 2.Amatör-D KARABULUT AKHİSARGÜCÜ 01.03.2020 12:00 AKHİSAR KOVALIK
155 2.Amatör-D A.ÇAĞLAYAN GÖRDESSPOR 01.03.2020 14:00 AKHİSAR KOVALIK
152 2.Amatör-D 301 KARAELMAS ZEYTİNLİOVA BİRLİK 01.03.2020 15:00 SOMA LİNYİT
292 2.Amatör-F S.ÖZGENÇLERBİRLİĞİ SART 01.03.2020 14:00 SALİHLİ A.KARAYİĞİT
293 2.Amatör-F AVŞAR BİLGİ URGANLI GEDİZ 01.03.2020 14:00 TURGUTLU ATATEPE
294 2.Amatör-F ALEM T.GENÇLİKGÜCÜ 01.03.2020 16:00 TURGUTLU ATATEPE
291 2.Amatör-F KÖSEALİ 14 YILDIZ 01.03.2020 14:00 SALİHLİ KÖSEALİ
128 SüperAmatör AHMETLİ BLD ACAR İDMAN YURDU 01.03.2020 14:00 AHMETLİ ALAHIDIR
130 SüperAmatör ALAŞEHİR BLD A.ÇOBANİSA 29.02.2020 15:00  Alaşehir KİLLİK
129 SüperAmatör GÖRDES BLD KULASPOR 01.03.2020 14:00 GÖRDES GÖRDES
127 SüperAmatör DONATIM BİEKSPER HACIRAHMANLI 01.03.2020 14:00 MERKEZ KARAOĞLANLI
  TFF 3.LİG SOMASPOR BAYRAMPAŞA 01.03.2020 14:30 SOMA ATATÜRK
  STBAL MANİSA SANAYİ SPOR SALİHLİ BELEDİYE SPOR 01.03.2020 14:00 MERKEZ E.DİLEK
  U15-BGL MANİSA FK TURGUTLUSPOR 01.03.2020 11:00 MERKEZ TEVFİK LAV
  U16-BGL MANİSA FK TURGUTLUSPOR 01.03.2020 13:30 MERKEZ TEVFİK LAV
               
4 U17 YEREL-A YUNUSEMRE BLD. KARAKÖYSPOR FK 04.03.2020 16:00 MERKEZ E.DİLEK
6 U17 YEREL-A DM YILDIRIM Ş.SEKİZ EYLÜL 04.03.2020 16:00 MERKEZ SEKİZ EYLÜL
33 U17 YEREL-B H.MEZARLIK AKHİSARGÜCÜ 04.03.2020 15:00 SARUHANLI MÜTEVELLİ
34 U17 YEREL-B SARUHANLI BLD GÖLMARMARA 04.03.2020 15:00 SARUHANLI SARUHANLI
53 U17  İPTAL SELVİLİTEPE ÇATALKÖPRÜ 04.03.2020 14:00 TURGUTLU ATATEPE
54 U17 YEREL-C KASABA İSTASYON GENÇLİK 04.03.2020 16:00 TURGUTLU ATATEPE
71 U17 YEREL-D ALAŞEHİR BLD. A.YENİ MAHALLE 04.03.2020 15:00 ALAŞEHİR ALAŞEHİR
72 U17 YEREL-D SALİHLİSPOR SALİHLİ BLD. 04.03.2020 15:00 SALİHLİ A.KARAYİĞİT
  U17-BGL TURGUTLUSPOR UŞAK 04.03.2020 11:00 TURGUTLU IRLAMAZ
  U17-BGL MANİSASPOR B.BLD.BODRUM 04.03.2020 11:00 MERKEZ OLİMPİK
               
               
12 U15-YEREL-A K.KÖPRÜLÜ MALTA SPOR 05.03.2020 14:00 MERKEZ SEKİZ EYLÜL
31 U15-YEREL-B TURGUTALP A.YILDIRIM 05.03.2020 14:00 SOMA  LİNYİT
32 U15-YEREL-B GÖLMARMARA SARUHANLI 05.03.2020 14:00 GÖLMARMARA GÖLMARMARA
52 U15-YEREL-C MANİSA GALATA KARAKÖYSPOR FK 05.03.2020 15:30 MERKEZ SEKİZ EYLÜL
67 U15-YEREL-D SARIGÖL GB BLD SELENDİ BLD 05.03.2020 14:00 SARIGÖL SARIGÖL
68 U15-YEREL-D ALAŞEHİR BLD KULA GENÇLİK 05.03.2020 14:00 ALAŞEHİR ALAŞEHİR
79 U15-YEREL-E POYRAZDAMLARI SALİHLİ BELEDİYE 05.03.2020 14:00 SALİHLİ POYRAZDAMLARI
80 U15-YEREL-E SALİHLİ SANAYİ SALİHLİSPOR 05.03.2020 15:00 SALİHLİ A.KARAYİĞİT
95 U15 İPTAL SELVİLİTEPE İSTASYON GENÇLİK 05.03.2020 15:00 TURGUTLU ATATEPE
96 U15 İPTAL KASABA SPOR ÇATALKÖPRÜ 05.03.2020 16:30 TURGUTLU ATATEPE
               
1 1AU19  İPTAL YUNUSEMRE BLD T.GENÇLİKGÜCÜ 06.03.2020 15:00 MERKEZ E.DİLEK
2 1AU19 PLAY-OFF A GÖLMARMARA SALİHLİSPOR 06.03.2020 15:00 GÖLMARMARA GÖLMARMARA
7 1AU19 PLAY-OFF B SARUHANLI BLD. SALİHLİ BELEDİYE 06.03.2020 15:00 SARUHANLI SARUHANLI
8 1AU19 PLAY-OFF B HALİTPAŞA SELVİLİTEPE 06.03.2020 15:00 MERKEZ SEKİZ EYLÜL

© 2008 Manisa Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu. Tüm Hakları Saklıdır.