2019-2020 İkinci Amatör Küme Takımlarına DUYURU
 
   Ziyaretçi İstatistikleri
Bugün : 120
Toplam : 2405609
Çevrim İçi : 1
 
30.Hafta Bülteni(YT:4.03.2020)

MN 30.HAFTA 1.TAKIM 2.TAKIM TARİH SAAT İLÇE SAHA
133 SüperAmatör KİLLİK GB BLD ALAŞEHİR BLD 07.03.2020 14:00 ALAŞEHİR KİLLİK
134 SüperAmatör A.ÇOBANİSA GÖRDES BLD 07.03.2020 14:00 MERKEZ A.ÇOBANİSA
137 SAL-SEYİRCİSİZ BİEKSPER HACIRAHMANLI 1975 MALTA 07.03.2020 14:00 MERKEZ 19 MAYIS-
136 SüperAmatör ACAR İDMAN YURDU DONATIM 07.03.2020 14:00 KIRKAĞAÇ KIRKAĞAÇ
135 SüperAmatör KULASPOR AHMETLİ BLD 07.03.2020 14:00 KULA KULA-ÇİM
138 SüperAmatör KARAKÖYSPOR FK İSTASYON GENÇLİK 07.03.2020 14:00 MERKEZ SEKİZEYLÜL
9 2.Amatör-A MANİSAGÜCÜ HACIHALİLLER GEDİZ 07.03.2020 16:00 MERKEZ SEKİZEYLÜL
10 2.Amatör-A MERKEZ EFENDİ K.TEKNİK 07.03.2020 14:00 MERKEZ E.DİLEK
12 2.Amatör-A İMAM HATİPLER MURADİYESPOR 07.03.2020 12:00 MERKEZ SEKİZEYLÜL
156 2.Amatör-D HAMİDİYE KARABULUT 07.03.2020 14:00 AKHİSAR KOVALIK
157 2.Amatör-D ZEYTİNLİOVA BİRLİK MEDAR GB 07.03.2020 12:00 AKHİSAR KOVALIK
158 2.Amatör-D SAZOBA 301 KARAELMAS 07.03.2020 15:00 AKHİSAR SAZOBA
159 2.Amatör-D AKHİSARGÜCÜ A.ÇAĞLAYAN 07.03.2020 16:00 AKHİSAR KOVALIK
160 2.Amatör-D GÖRDESSPOR SELÇİKLİ 08.03.2020 14:00 GÖRDES GÖRDES
295 2.Amatör-F SART T.GENÇLİKGÜCÜ 07.03.2020 13:00 SALİHLİ SART
296 2.Amatör-F 14 YILDIZ S.ÖZGENÇLERBİRLİĞİ 07.03.2020 14:30 TURGUTLU IRLAMAZ
297 2.Amatör-F URGANLI GEDİZ KÖSEALİ 07.03.2020 14:00 TURGUTLU URGANLI
298 2.Amatör-F AVŞAR BİLGİ ALEM 07.03.2020 16:00 TURGUTLU ATATEPE
  U19-BGL TURGUTLUSPOR KARŞIYAKA 07.03.2020 12:00 TURGUTLU IRLAMAZ
  TFF 2.LİG MANİSA FK BAŞKENT AKADEMİ 07.03.2020 14:30 MERKEZ M.ÖZKASAP
  U17-BGL MANİSA FK TURGUTLUSPOR 07.03.2020 11:00 MERKEZ TEVFİK LAV
  U19-BGL MANİSA FK SOMASPOR 07.03.2020 13:30 MERKEZ TEVFİK LAV
               
240 2.Amatör-E RAZLI S.SANAYİ 08.03.2020 14:00 SALİHLİ A.KARAYİĞİT
  TFF 1.LİG AKHİSARSPOR OSMANLISPOR 08.03.2020 16:30 AKHİSAR AKHİSAR
239 2.Amatör-E ÜZÜMOVALI KEMERDAMLARI 08.03.2020 13:00 ALAŞEHİR ALAŞEHİR
241 2.Amatör-E A.YENİ MAHALLE S.YILDIZGÜCÜ 08.03.2020 15:15 ALAŞEHİR ALAŞEHİR
53 U17 YEREL-C SELVİLİTEPE ÇATALKÖPRÜ 08.03.2020 13:00 TURGUTLU ATATEPE
95 U15-YEREL-F SELVİLİTEPE İSTASYONGENÇLİK 08.03.2020 15:00 TURGUTLU ATATEPE
64 2.Amatör-B M.ESNAF K.KÖPRÜLÜ 08.03.2020 16:00 MERKEZ E.DİLEK
  SPORTOTO BAL MANİSA SANAYİ SPOR AYDIN YILDIZSPOR 08.03.2020 14:00 MERKEZ E.DİLEK
  U15-BGL TURGUTLUSPOR AFJET AFYONSPOR 08.03.2020 11:00 TURGUTLU IRLAMAZ
  U16-BGL TURGUTLUSPOR AFJET AFYONSPOR 08.03.2020 13:30 TURGUTLU IRLAMAZ
63 2.Amatör-B İSHAKÇELEBİ YUNTDAĞ 08.03.2020 15:00 SARUHANLI İSHAKÇELEBİ
  SPORTOTO BAL SALİHLİ BELEDİYE SPOR YUNUS EMRE BELEDİYE  08.03.2020 14:00 SALİHLİ R.TURAN
65 2.Amatör-B 45 MANİSA YAŞAM KARAAĞAÇLI POMAK 08.03.2020 16:00 MERKEZ SEKİZ EYLÜL
105 2.Amatör-C M.BAŞAKŞEHİR KOLDERE 08.03.2020 14:00 MERKEZ SEKİZEYLÜL
106 2.Amatör-C 45 BARBAROS LALELİ ZAFER 08.03.2020 10:00 MERKEZ SEKİZEYLÜL
107 2.Amatör-C AKMESCİT MALTASPOR 08.03.2020 12:00 MERKEZ SEKİZEYLÜL
  U15-BGL MANİSA FK FETHİYE 08.03.2020 11:00 MERKEZ TEVFİK LAV
  U16-BGL MANİSA FK FETHİYE 08.03.2020 13:30 MERKEZ TEVFİK LAV
242 2.Amatör-E YEŞİLYURT ÇANAKÇI 08.03.2020 14:00 ALAŞEHİR YEŞİLYURT
               
13 U15 YEREL-A MALTASPOR Ş.SEKİZ EYLÜL 11.03.2020 14:00 MERKEZ SEKİZ EYLÜL
33 U15 YEREL-B SARUHANLI BLD. KARABULUT 11.03.2020 14:00 SARUHANLI SARUHANLI
34 U15 YEREL-B A.YILDIRIM GÖLMARMARA 11.03.2020 14:00 AKHİSAR KOVALIK
53 U15 YEREL-C KARAKÖYSPOR FK MANİSA AYYILDIZ 11.03.2020 15:30 MERKEZ SEKİZ EYLÜL
98 U15 YEREL-F İSTASYON GENÇLİK KASABASPOR 11.03.2020 16:00 TURGUTLU IRLAMAZ
               
7 U17 YEREL-A YUNUSEMRE BLD. 1975 MALTA 12.03.2020 14:00 MERKEZ E.DİLEK
8 U17 YEREL-A KARAKÖYSPOR FK Ş.SEKİZ EYLÜL 12.03.2020 16:00 MERKEZ SEKİZ EYLÜL
35 U17 YEREL-B A.YILDIRIM SARUHANLI BLD 12.03.2020 15:00 AKHİSAR KOVALIK
36 U17 YEREL-B GÖLMARMARA H.MEZARLIK 12.03.2020 15:00 GÖLMARMARA GÖLMARMARA
55 U17 YEREL-C S.BOZKÖY KASABA 12.03.2020 15:00 MERKEZ KARAOĞLANLI
56 U17 İPTAL İSTASYON GENÇLİK SELVİLİTEPE 12.03.2020 16:00 TURGUTLU IRLAMAZ
73 U17 YEREL-D A.YENİ MAHALLE SALİHLİSPOR 12.03.2020 15:00 ALAŞEHİR ALAŞEHİR
74 U17 YEREL-D SALİHLİ BLD. ALAŞEHİR BLD. 12.03.2020 15:00 SALİHLİ İ.D.ERDİNÇ
               
3 1AU19 İPTAL T.GENÇLİKGÜCÜ GÖLMARMARA 13.03.2020 15:00 TURGUTLU IRLAMAZ
4 1AU19 PLAY-OFF A SALİHLİSPOR YUNUSEMRE BLD. SPOR 13.03.2020 15:00 SALİHLİ A.KARAYİĞİT
9 1AU19 PLAY-OFF B SALİHLİ BLD HALİTPAŞA 13.03.2020 15:00 SALİHLİ İ.D.ERDİNÇ
10 1AU19 PLAY-OFF B SELVİLİTEPE SARUHANLI BLD.SPOR 13.03.2020 15:00 TURGUTLU ATATEPE

 


© 2008 Manisa Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu. Tüm Hakları Saklıdır.