2019-2020 İkinci Amatör Küme Takımlarına DUYURU
 
   Ziyaretçi İstatistikleri
Bugün : 67
Toplam : 2393301
Çevrim İçi : 1
 
31.Hafta Bülteni(YT:11.03.2020)

 

 

  31.HAFTA 1.TAKIM 2.TAKIM TARİH SAAT İLÇE SAHA
67 2.Amatör-B KARAAĞAÇLI POMAK İSHAKÇELEBİ 14.03.2020 15:00 MERKEZ KARAAĞAÇLI
66 2.Amatör-B ALAYBEY İY M.ESNAF 14.03.2020 14:00 MERKEZ SEKİZEYLÜL
68 2.Amatör-B K.KÖPRÜLÜ 45 MANİSA YAŞAM 14.03.2020 16:00 MERKEZ SEKİZEYLÜL
109 2.Amatör-C MALTASPOR M.BAŞAKŞEHİR 14.03.2020 14:00 MERKEZ E.DİLEK
110 2.Amatör-C LALELİ ZAFER AKMESCİT 14.03.2020 16:00 MERKEZ E.DİLEK
108 2.Amatör-C HAMZABEYLİ 45 BARBAROS 14.03.2020 15:00 MERKEZ HAMZABEYLİ
243 2.Amatör-E S.YILDIZGÜCÜ YEŞİLYURT 14.03.2020 14:00 SALİHLİ A.KARAYİĞİT
244 2.Amatör-E S.SANAYİ A.YENİ MAHALLE 14.03.2020 16:00 SALİHLİ A.KARAYİĞİT
246 2.Amatör-E ÇANAKÇI ÜZÜMOVALI 14.03.2020 14:00 SARIGÖL TIRAZLAR
  TFF 3.LİG TURGUTLUSPOR BELEDİYE DERİNCE  14.03.2020 15:00 TURGUTLU YEDİ EYLÜL
  U17-BGL TURGUTLUSPOR B.BLD.BODRUMSPOR 14.03.2020 11:00 TURGUTLU IRLAMAZ
  U19-BGL TURGUTLUSPOR B.BLD.BODRUMSPOR 14.03.2020 13:30 TURGUTLU IRLAMAZ
139 SüperAmatör İSTASYON GENÇLİK BİEKSPERHACIRAHMANLI 14.03.2020 16:00 TURGUTLU IRLAMAZ
142 SüperAmatör AHMETLİ BLD A.ÇOBANİSA 14.03.2020 16:00 AHMETLİ ALAHIDIR
  U19-ELİT B AKHİSARSPOR KOCAELİSPOR 14.03.2020 14:30 AKHİSAR AKH.BLD.İLÇE
  U19-BGL MANİSA FUTBOL KULÜBÜ NAZİLLİ BLD 14.03.2020 11:00 MERKEZ TEVFİK LAV
  SPORTOTO BAL YUNUSEMRE BELEDİYE  SÖKESPOR 14.03.2020 14:00 MERKEZ TEVFİK LAV
               
16 2.Amatör-A MURADİYESPOR MANİSAGÜCÜ 15.03.2020 16:00 MERKEZ E.DİLEK
140 SüperAmatör 1975 MALTA ACAR İDMAN YURDU 15.03.2020 14:00 MERKEZ E.DİLEK
15 2.Amatör-A HACIHALİLLER GEDİZ MERKEZ EFENDİ 15.03.2020 15:00 MERKEZ HACIHALİLLER
13 2.Amatör-A DEVELİ İMAM HATİPLER 15.03.2020 15:00 SARUHANLI HALİTPAŞA
162 2.Amatör-D MEDAR GB SAZOBA 15.03.2020 15:00 AKHİSAR KAYALIOĞLU
163 2.Amatör-D KARABULUT ZEYTİNLİOVA BİRLİK 15.03.2020 12:00 AKHİSAR KOVALIK
164 2.Amatör-D A.ÇAĞLAYAN HAMİDİYE 15.03.2020 14:00 AKHİSAR KOVALIK
165 2.Amatör-D AKHİSARGÜCÜ GÖRDESSPOR 15.03.2020 16:00 AKHİSAR KOVALIK
161 2.Amatör-D 301 KARAELMAS SELÇİKLİ 15.03.2020 15:30 SOMA LİNYİT
245 2.Amatör-E KEMERDAMLARI RAZLI 15.03.2020 15:00 SALİHLİ KEMERDAMLARI
300 2.Amatör-F S.ÖZGENÇLERBİRLİĞİ URGANLI GEDİZ 15.03.2020 14:00 SALİHLİ A.KARAYİĞİT
302 2.Amatör-F ALEM SART 15.03.2020 14:00 TURGUTLU ATATEPE
301 2.Amatör-F T.GENÇLİKGÜCÜ 14 YILDIZ 15.03.2020 16:00 TURGUTLU IRLAMAZ
299 2.Amatör-F KÖSEALİ AVŞAR BİLGİ 15.03.2020 14:00 SALİHLİ KÖSEALİ
  Ö.KANBAY 3.LİG M.ESNAF HOROZKENT 15.03.2020 13:30 MERKEZ SEKİZ EYLÜL
3.H SAĞIRLAR 1.LİG MANİSA SAĞIRLAR İZMİR SAĞIRLAR 15.03.2020 11:00 MERKEZ SEKİZ EYLÜL
143 SüperAmatör GÖRDES BLD KİLLİK GB BLD 15.03.2020 14:00 GÖRDES GÖRDES
141 SüperAmatör DONATIM KULASPOR 15.03.2020 14:00 MERKEZ KARAOĞLANLI
  TFF 1.LİG AKHİSARSPOR B.BLD.ERZURUM 15.03.2020 19:00 AKHİSAR AKHİSAR
  TFF 3.LİG MANİSASPOR 68 AKSARAY BELEDİYE 15.03.2020 15:00 MERKEZ 19MAYIS.
  U15-BGL TURGUTLUSPOR B.BLD.BODRUMSPOR 15.03.2020 11:00 TURGUTLU IRLAMAZ
  U16-BGL TURGUTLUSPOR B.BLD.BODRUMSPOR 15.03.2020 13:30 TURGUTLU IRLAMAZ
  U15-BGL MANİSA FUTBOL KULÜBÜ AFJET AFYONSPOR 15.03.2020 11:00 MERKEZ TEVFİK LAV
  U16-BGL MANİSA FUTBOL KULÜBÜ AFJET AFYONSPOR 15.03.2020 13:30 MERKEZ TEVFİK LAV
  U16-BGL SOMASPOR UŞAK SPOR A.Ş. 15.03.2020 13:00 SOMA LİNYİT
               
12 1AU19 PLAY-OFF B SELVİLİTEPE SALİHLİ BELEDİYE 16.03.2020 16:00 TURGUTLU ATATEPE
               
10 U17 YEREL-A Ş.SEKİZ EYLÜL YUNUSEMRE BLD. 18.03.2020 12:00 MERKEZ SEKİZ EYLÜL
11 U17 YEREL-A DM YILDIRIM 1975 MALTA 18.03.2020 14:00 MERKEZ SEKİZ EYLÜL
37 U17 YEREL-B AKHİSARGÜCÜ GÖLMARMARA 18.03.2020 15:00 AKHİSAR KOVALIK
38 U17 YEREL-B H.MEZARLIK A.YILDIRIM 18.03.2020 15:00 SARUHANLI MÜTEVELLİ
57 U17 YEREL-C ÇATALKÖPRÜ İSTASYON GENÇLİK 18.03.2020 14:00 TURGUTLU ATATEPE
58 U17 YEREL-C SELVİLİTEPE S.BOZKÖY 18.03.2020 16:00 TURGUTLU ATATEPE
75 U17 YEREL-D ALAŞEHİR BLD. SALİHLİSPOR 18.03.2020 15:00 ALAŞEHİR ALAŞEHİR
76 U17 YEREL-D SALİHLİ BLD. A.YENİ MAHALLE 18.03.2020 15:00 SALİHLİ İ.D.ERDİNÇ
               
15 U15 YEREL-A K.KÖPRÜLÜ HOROZKÖY GENÇLİK 19.03.2020 15:30 MERKEZ SEKİZ EYLÜL
35 U15 YEREL-B GÖLMARMARA TURGUTALP 19.03.2020 14:00 GÖLMARMARA GÖLMARMARA
36 U15 YEREL-B KARABULUT A.YILDIRIM 19.03.2020 14:00 AKHİSAR KOVALIK
55 U15 YEREL-C MANİSA GALATA YUNUSEMRE BLD. 19.03.2020 14:00 MERKEZ SEKİZ EYLÜL
69 U15 YEREL-D KULA GENÇLİK SARIGÖL GB BLD 19.03.2020 14:00 KULA JEOPARK
70 U15 YEREL-D SELENDİ BLD ALAŞEHİR BLD. 19.03.2020 14:00 SELENDİ SELENDİ
81 U15 YEREL-E SALİHLİSPOR POYRAZDAMLARI 19.03.2020 15:00 SALİHLİ A.KARAYİĞİT
82 U15 YEREL-E SALİHLİ BELEDİYE SALİHLİ SANAYİ 19.03.2020 16:30 SALİHLİ İ.D.ERDİNÇ
99 U15 YEREL-F KASABA SELVİLİTEPE 19.03.2020 14:00 TURGUTLU ATATEPE
100 U15 YEREL-F T.EGELİ İSTASYON GENÇLİK 19.03.2020 15:30 TURGUTLU ATATEPE
               
5 1AU19 PLAY-OFF A YUNUSEMRE BLD GÖLMARMARA 20.03.2020 15:00 MERKEZ E.DİLEK
11 1AU19 PLAY-OFF B SARUHANLI BLD. HALİTPAŞA 20.03.2020 15:00 SARUHANLI SARUHANLI

© 2008 Manisa Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu. Tüm Hakları Saklıdır.