2019-2020 İkinci Amatör Küme Takımlarına DUYURU
 
   Ziyaretçi İstatistikleri
Bugün : 125
Toplam : 2397404
Çevrim İçi : 1
 
32.Hafta Bülteni(YT:18.03.2020) TÜM LİGLER İPTAL

 

 

  32.HAFTA   1.TAKIM 2.TAKIM TARİH SAAT İLÇE SAHA
17 2.Amatör-A SEYİRCİSİZ MERKEZ EFENDİ MANİSAGÜCÜ 21 Mart 2020 Cumartesi 14:00 MERKEZ E.DİLEK
20 2.Amatör-A SEYİRCİSİZ MURADİYESPOR DEVELİ 21 Mart 2020 Cumartesi 16:00 MERKEZ E.DİLEK
19 2.Amatör-A SEYİRCİSİZ İMAM HATİPLER K.TEKNİK 21 Mart 2020 Cumartesi 16:00 MERKEZ SEKİZEYLÜL
170 2.Amatör-D SEYİRCİSİZ GÖRDESSPOR 301 KARAELMAS 21 Mart 2020 Cumartesi 14:00 GÖRDES GÖRDES
166 2.Amatör-D SEYİRCİSİZ HAMİDİYE AKHİSARGÜCÜ 21 Mart 2020 Cumartesi 16:00 AKHİSAR KOVALIK
167 2.Amatör-D SEYİRCİSİZ ZEYTİNLİOVA BİRLİK A.ÇAĞLAYAN 21 Mart 2020 Cumartesi 12:00 AKHİSAR KOVALIK
169 2.Amatör-D SEYİRCİSİZ SELÇİKLİ MEDAR GB 21 Mart 2020 Cumartesi 14:00 AKHİSAR KOVALIK
168 2.Amatör-D SEYİRCİSİZ SAZOBA KARABULUT 21 Mart 2020 Cumartesi 15:00 AKHİSAR SAZOBA
305 2.Amatör-F SEYİRCİSİZ AVŞAR BİLGİ S.ÖZGENÇLERBİRLİĞİ 21 Mart 2020 Cumartesi 14:00 TURGUTLU ATATEPE
303 2.Amatör-F SEYİRCİSİZ 14 YILDIZ SART 21 Mart 2020 Cumartesi 14:00 TURGUTLU IRLAMAZ
306 2.Amatör-F SEYİRCİSİZ ALEM KÖSEALİ 21 Mart 2020 Cumartesi 16:00 TURGUTLU IRLAMAZ
304 2.Amatör-F SEYİRCİSİZ URGANLI GEDİZ T.GENÇLİKGÜCÜ 21 Mart 2020 Cumartesi 15:00 TURGUTLU URGANLI
147 SüperAmatör SEYİRCİSİZ A.ÇOBANİSA DONATIM 21 Mart 2020 Cumartesi 14:00 MERKEZ A.ÇOBANİSA
149 SüperAmatör SEYİRCİSİZ ACAR İDMAN YURDU İSTASYON GENÇLİK 21 Mart 2020 Cumartesi 14:00 KIRKAĞAÇ KIRKAĞAÇ
146 SüperAmatör SEYİRCİSİZ KİLLİK GB BLD AHMETLİ BLD 21 Mart 2020 Cumartesi 14:00 ALAŞEHİR KİLLİK
148 SüperAmatör SEYİRCİSİZ KULASPOR 1975 MALTA 21 Mart 2020 Cumartesi 14:00 KULA KULA-ÇİM
145 SüperAmatör SEYİRCİSİZ ALAŞEHİR BLD GÖRDES BLD 21 Mart 2020 Cumartesi 14:00 ALAŞEHİR YEŞİLYURT
                 
69 2.Amatör-B SEYİRCİSİZ YUNTDAĞ KARAAĞAÇLI POMAK 22 Mart 2020 Pazar 12:00 MERKEZ E.DİLEK
71 2.Amatör-B SEYİRCİSİZ İSHAKÇELEBİ K.KÖPRÜLÜ 22 Mart 2020 Pazar 15:00 SARUHANLI İSHAKÇELEBİ
70 2.Amatör-B SEYİRCİSİZ 45 MANİSA YAŞAM ALAYBEY İY 22 Mart 2020 Pazar 12:00 MERKEZ SEKİZ EYLÜL
111 2.Amatör-C SEYİRCİSİZ KOLDERE MALTASPOR 22 Mart 2020 Pazar 15:00 SARUHANLI KOLDERE
112 2.Amatör-C SEYİRCİSİZ AKMESCİT HAMZABEYLİ 22 Mart 2020 Pazar 14:00 MERKEZ SEKİZEYLÜL
113 2.Amatör-C SEYİRCİSİZ M.BAŞAKŞEHİR LALELİ ZAFER 22 Mart 2020 Pazar 16:00 MERKEZ SEKİZEYLÜL
247 2.Amatör-E SEYİRCİSİZ RAZLI ÜZÜMOVALI 22 Mart 2020 Pazar 14:00 SALİHLİ A.KARAYİĞİT
248 2.Amatör-E SEYİRCİSİZ A.YENİ MAHALLE KEMERDAMLARI 22 Mart 2020 Pazar 14:00 ALAŞEHİR ALAŞEHİR
250 2.Amatör-E SEYİRCİSİZ ÇANAKÇI S.YILDIZGÜCÜ 22 Mart 2020 Pazar 14:00 SARIGÖL TRAZLAR
249 2.Amatör-E SEYİRCİSİZ YEŞİLYURT S.SANAYİ 22 Mart 2020 Pazar 14:00 ALAŞEHİR YEŞİLYURT
  STBAL SEYİRCİSİZ MANİSA SANAYİ  ALİAĞA FUTBOL A.Ş. 22 Mart 2020 Pazar 15:00 MERKEZ E.DİLEK
  STBAL SEYİRCİSİZ SALİHLİ BELEDİYE SÖKESPOR 22 Mart 2020 Pazar 15:00 SALİHLİ R.TURAN
  TFF 3.LİG SEYİRCİSİZ SOMASPOR DİYARBEKİR 22 Mart 2020 Pazar 15:00 SOMA ATATÜRK
  TFF 2.LİG SEYİRCİSİZ MANİSA FK AFJET AFYON 22 Mart 2020 Pazar 15:00 MERKEZ M.ÖZKASAP
                 
171 2.Amatör-D SEYİRCİSİZ MEDAR GB 301 KARAELMAS 25 Mart 2020 Çarşamba 15:00 AKHİSAR KAYALIOĞLU
172 2.Amatör-D SEYİRCİSİZ KARABULUT SELÇİKLİ 25 Mart 2020 Çarşamba 12:00 AKHİSAR KOVALIK
173 2.Amatör-D SEYİRCİSİZ A.ÇAĞLAYAN SAZOBA 25 Mart 2020 Çarşamba 14:00 AKHİSAR KOVALIK
174 2.Amatör-D SEYİRCİSİZ AKHİSARGÜCÜ ZEYTİNLİOVA BİRLİK 25 Mart 2020 Çarşamba 16:00 AKHİSAR KOVALIK
174 2.Amatör-D SEYİRCİSİZ GÖRDESSPOR HAMİDİYE 25 Mart 2020 Çarşamba 14:00 GÖRDES GÖRDES
                 
13 1AU19 PLAY-OFF  SEYİRCİSİZ A1 B2 26 Mart 2020 Perşembe 14:00 MERKEZ SEKİZ EYLÜL
14 1AU19 PLAY-OFF  SEYİRCİSİZ A2 B1 26 Mart 2020 Perşembe 16:00 MERKEZ SEKİZ EYLÜL

© 2008 Manisa Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu. Tüm Hakları Saklıdır.